Přední brzdový kotouč 314x30mm Brembo | Škoda-díly.cz
- 5QF 615 301 A
- 1K0 615 301 AJ

Kotouč brzdy přední nápravy s roztečí 5x112mm, brzdové kotouče doporučujeme měnit v páru, tedy objednat 2ks.
Do jakých vozidel pasuje tento díl? [+]
Objem | Výkon | Kód | Rok |
Informace o výrobci [+]
Informace o společnosti Brembo
Společnost Brembo patří mezi naprostou špičku v oboru brzdových komponentů. Jedná se o lídra na poli technologického vývoje, technických inovací, nových řešení a výroby. Síla značky spočívá v povědomí i mezi laickou veřejností, a to díky vítěznému působení ve všech disciplínách motoristického sportu od Formule 1 až po Moto GP. Do této chvíle má Brembo na kontě více než 200 titulů mistrů světa napříč motoristickými disciplínami.
Společnost dodává brzdové kompopnenty do prvovýroby pro všechny modely značky Ferrari, dále třeba pro vozy Mercedes, Audi, Volkswagen, BMW, Ford, Fiat, Nissan a cca 35 dalších největších výrobců osobních vozů.
Další varianty
Zimmermann (Německo)
Zboží je dostupné, pokud objednáte nyní, bude k vyzvednutí nebo odeslání v úterý 1.4.2025.1.496 Kč vč. DPHAte (Německá prvovýroba)
Zboží je dostupné, pokud objednáte nyní, bude k vyzvednutí nebo odeslání v úterý 1.4.2025.1.861 Kč vč. DPHŠkoda (originální díl)
Zboží je dostupné, pokud objednáte nyní, bude k vyzvednutí nebo odeslání v úterý 1.4.2025.3.099 Kč vč. DPH